KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9241500
nr 924 1500
Blandteknik
Oidentifierad konstnär, blommor, signerad. , 41x31
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 17 november 2014
kl 20:23:15
16/11 19:20:42
100 kr
17/11 20:06:36